Nonstop support

Reťaz pre kladkostroj STN EN 818-7

Reťaz pre kladkostroj STN EN 818-7

 

Zdvíhacie reťaze prevedenie T zušľachtené sa odporúčajú používať pre ručne ovládané zdvíhadlá alebo zdvíhadlá s motorickým pohonom s nízkymi rýchlosťami, ktoré nepracujú v abrazívnym prostredí.
Zdvíhacie reťaze prevedenie DAT povrchovo kalené sa odporúčajú používať pre zdvíhadlá s motorovým pohonom, ktoré majú vysoké rýchlosti v kombinácii s vysokou pracovnou kapacitou, kde sa požaduje odolnosť proti oteru pre zvýšenie životnosti reťaze.
Povrchovo kalené reťaze nie sú vhodné pre prevádzku v prenosných ručne ovládaných zdvíhadlá.
Zdvíhacie reťaze v prevedení DAT majú vyššiu povrchovú tvrdosť než je tvrdosť jadra a sú používané pre reťazová zdvíhadlá s motorovým pohonom, pretože majú vyššiu odolnosť proti opotrebeniu.
 

Pokyny pre používanie zdvíhacej reťaze

Zdvíhacia reťaz v prevedení T, DAT sa môže používať do teplôt +200 ° C. Ak teplota presiahne 200 ° C, musí byť reťaz vyradená z prevádzky.
Zdvíhacia reťaz sa nesmie používať v kyslom prostredí, ani nesmie byť vystavený pôsobeniu kyslých par.
Dodatočná úprava povrchu reťaze užívateľom, napr žiarové zinkovanie, galvanické zinkovanie, pokovované kadmiom, nie je prípustná.
Zdvíhacia reťaz nesmie byť používaná pre výrobu viazacích reťazí. Zdvíhacia reťaz nesmie byť vo zdvíhadle použitá pre viazanie podvlečením alebo na slučku.
Ďalej ponúkame i reťaze na kladkostroje aj v iných rozmeroch napr. podľa DIN 5684, ISO 3077, JIS B 8812.

 

Reťaz pre kladkostroj STN EN 818-7

Reťaz pre kladkostroj, reťaz kladkostrojová STN EN 818-7   Zdvíhacie reťaze..

Zobrazené 1 až 1 z 1 (1 stránok)