Nonstop support

O spoločnosti

Firma LANAP SLOVAKIA s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu ako dodávateľ kompletnej zdvíhacej, bezpečnostnej a manipulačnej techniky .

Spoločnosť  vznikla v roku 2003 ako živnosť  LANAP –Ľubomír Fech. Od tohto obdobia  firma LANAP –Ľubomír Fech nadobúdala nové skúsenosti  a rozširovala svoje portfólio. Firma v tomto roku začala s predajom Lanového a reťazového príslušenstva.  Predaj pozostával z metrážových lán rôznych dostupných konštrukcií. Predaj reťazových viazacích prostriedkov, textilných zdvíhacích a upínacích prostriedkov (textilný popruh s okami, nekonečná slučka a upínacie popruhy) lanového príslušenstva ako Háky, oká ,reťaze strmene...  Ďalej sa zaoberá výrobou lanových viazacích prostriedkov ručne zapletaných priamo na firme.

V roku 2004 z požiadavok trhu začala firma predávať rôznu zdvíhaciu techniku už spomenutých viazacích prostriedkov. A zároveň predaj aj manipulačnej techniky ako zvierky na plechy, kliešte na skruže, nakladacie vidlice pre hydraulické ruky a pod...

V roku 2005 V závislosti od oblasti pôsobenia a požiadaviek trhu-zákazníkov, firma uviedla do predaja Bezpečnostnú techniku práce vo výškach v plnom rozsahu.

V roku 2006 postupným rastom produkcie sa firma uchýlila ku kúpe hydraulického lisu pre lisovanie oceľových lán. Kde môže firma LANAP SLOVAKIA,s.r.o lisovať a zakončovať do rôznych prevedení lisovacou objímkou od priemeru od pr.1mm-pr.30mm.

V roku 2009 sa firma transformovala na spoločnosť LANAP SLOVAKIA s.r.o. V tomto období prechodu spoločnosť plánuje nové zmeny a produkty pre trh. No možnosti trhu a ekonomická situácia závislá od diania celosvetových zmien na trhu v tomto období (2009) umožňuje zavedenie nových produktov až v roku 2013.

V roku 2013 spoločnosť LANAP SLOVAKIA, s.r.o. ponúka ako novinku revízie ručných zdvíhacích kladkostrojov a bezpečnostnej techniky – POZ. Firma v tomto obdobý kompletne poskytuje Tzv. FULL SERVIS (výrobu, servis, opravy a revízie) v zdvíhacej, manipulačnej techniky podľa vyhlášky č.508 a č.204 a bezpečnostnej techniky - Prostriedkov Osobného Zabezpečenia v zmyle požiadaviek smernice 89/686 EEC. Zároveň sme sa stali autorizovaným servisom Brano zdvihákov.

V roku 2014 rozširuje v ponuke vo výrobe nerezový lankový architektonický systém. Ktorý pozostáva z ukončenia nerezových lán rôznymi koncovkami koncovkami. Ich využitie nájdete pri realizácii, nerezového lankového zábradlia, zazelenanie fasád, v systéme lifline práce na strechách ale aj nerezových lankových sietí.

V roku 2019 sme rozšírili možnosti revízie a opravy elektrických zdvihacích kladkostrojov Liftket. Zároveň sme sa stali autorizovaným servisom Liftket kladkostrojov.

V našej spoločnosti teda len nepredávame, ale zabezpečujeme kompletné náležitosti podľa požiadaviek zákazníka aj niekoľko rokov od samotnej kúpi až po životnosť produktu. A preto sme radi, že ste si vybrali práve našu spoločnosť pre Vaše požiadavky.