Nonstop support

Revízie a opravy kladkostrojov-zdvíhacích zaradení Brano, Yale, CM, CMCO, REMA

 

SME AUTORIZOVANÝ BRANO SERVIS

Revízie a opravy zdvíhacích zariadení, kladkostrojov, pákových a hrebeňových Brano

Sme autorizovaným servisným strediskom BRANO pre Slovensko a poskytujeme našim zákazníkom profesionálne služby a revízie zdvíhacích zariadení tejto značky.
Servisnú prácu vykonávajú naši kvalifikovaní technici, ktorí sú pravidelne vyškolení. Zaručujeme, že vykonávame všetky záručné a pozáručné opravy v kvalite, ktorá spĺňa najprísnejšie kritériá.Postup revízie a opravy zdvíhacích zariadení, kladkostrojov, pákových a hrebeňových zdvihákov Brano

Postup záleží či na kladkostroji-zdvíhacie zariadenie sa vykonáva revízna skúška lebo ide o jednoznačnú opravu zariadenia.

Ak Váš kladkostroj alebo pákový zdvihák resp zdvíhacie zariadenie sa opravuje, potom celé zariadenie rozoberieme, vyčistíme, zistíme stav závady. Následne Vám zašleme cenovú ponuku o stave zariadenia resp. jeho cene opravy spolu s cenou za náhradné diely a revíznou skúškou. Až po vašom odsúhlasení sa Váš kladkostroj-zdvíhacie zariadenie začne opravovať. Po oprave povrchovo upravíme aj jednotlivé časti kladkostroja resp. zdvíhacieho zariadenia.

Po opravení sa zariadenie preskúša na záťažovej stolici pod dohľadom nášho revízneho technika a vystavíme revízni list o odbornej skúške. Takto preskúšané zdvíhacej zariadenie je spôsobilé prevádzky. Platnosť revízneho listu podľa vyhlášky č.508 je 1 rok. Potom je potrebné opätovne opakovať revíznu a záťažovú skúšku.

    

Revízie a opravy zdvíhacích zariadení, kladkostrojov, pákových a hrebeňových zdvihákov vykonávame aj na iné značky viď nižšie:

Yale- Nemecko, CM-USA, CMCO-USA, REMA-Holandsko...

   

 

 

V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.