Lanap s.r.o. - Zdvíhacia a manipulačná technika

Snehové reťaze - Austro super zosilnené

Snehové reťaze - Austro super zosilnené
Snehové reťaze - Austro super zosilnené Snehové reťaze - Austro super zosilnené
Kód produktu: Snehové reťaze - nákladné autá - austro super zosilnené
Dostupnosť: SkladomPopis

Zosilnená verzia - s novým vlnitým profilom

Reťaz pre ťažké úžitkové vozidlá


pewag austro super zosilnené je správnou voľnou pre profesionálov s použitím na stavbách, odťahovú službu a ťažké úžitkové vozidlá, je vhodný aj pre záchranné jednotky. Tento osvedčený reťaz bol vyvinutý skôr firmou pewag, teraz bol vylepšený inovatívnym vlnitým profilom pre zvýšenú trakciu reťaze.

Popis výrobku:
pewag austro super zosilnené je veľký brat populárneho reťaze austro super. pewag austro super zosilnené je - v závislosti reťaze - k dispozícii o hrúbke materiálu (5.6, 7 alebo 8.2 mm) z oceliTitanGrip ®.
Zvarené krúžky spájajú reťazovú sít k bočnému reťaze, az tohto dôvodu je farantována dlhá životnosť a vysoká odolnosť. Posledné inovácie pewagových inžinierov - reťazové články s vlnitým profilom, zlepšujú trakciu reťaze pewag austro super zosilnené a umožnujú dlhšiu životnosť reťaze.

Rozdielnosť tohto reťaze a pewag Aust super je v hrúbke materiálu. Napríklad A 97 S má štvorcový článok o sile 7 mm, narozdiel A 97 SV článok o sile 8.2 mm. Preto pewag austro super zosilnené je obzvlášť vhodné pre ťažké úžitkové vozidlá a navyše garantuje dobrý záber na zmäknuté povrchu.